Dr.Com

a bude vás vidět...

Tvorba webových stránek

Rozhodli jste se, že nastal čas pro vytvoření vaší webové prezentace? Máte několik možností...

Můžete si stránky na některém z portálů, který tuto službu nabízí, vytvořit sami. Tyto služby, i když jsou většinou inzerovány jako "free", mají zpravidla nějaký háček. Pokud nebudeme brát zřetel na to, že takto vytvořená prezentace bývá spíše antireklamou, protože je často nepřehledná a neupravená, zaplatíte vyšší cenu za webhosting či jiné doplňkové služby. Navíc ani to, že na svých firemních stránkách máte umístěny různé odkazy, bannery nebo dokonce reklamy, nedělá vaší firmě dobré jméno. Pokud vám tedy záleží na tom, jak bude vaše prezentace vypadat, tuto variantu vám nedoporučujeme.      

                                                      

Další z možností je nechat si prezentaci vytvořit od více či méně renomovaných firem. U většiny však narazíte na ceny, které vás zaskočí. I když budete požadovat pouze jednoduchý web, bude se cena za vytvoření pohybovat kolem deseti mnohdy i dvaceti tisíc korun. Následně pak až pěti set korun měsíčně za webhosting. Obvyklé také bývá, že zákazník nemá možnost vlastní editace svého webu a na každou úpravu musí kontaktovat svého webmastera. To přináší problémy s aktuálností informací a samozřejmě si úpravy většinou ještě zaplatíte.


My vám nabízíme výrobu profesionálních webových stránek za pouhých 5000,- Kč. Tato cena obsahuje kompletní servis na klíč, to znamená, že vám provedeme registraci vámi zvolené domény, zřídíme webhosting, vytvoříme a zprovozníme vaší webovou prezentaci a naplníme vámi vytvořenými texty, případně fotografiemi. Jinými slovy provedeme vše za vás. Při objednání ročního webhostingu vás provoz stránek vyjde na 43,- Kč za měsíc (již včetně DPH), což je, při srovnatelných službách, nejnižší cena v ČR. Nic dalšího již platit nemusíte. Úpravy textů, vkládání nabídek nebo aktualit si po krátkém zaškolení můžete provádět sami. Samozřejmě pokud budete chtít s úpravami pomoci, rádi vám s nimi pomůžeme.